معرفی کوتاهی از نیسان ماکسیما ۲۰۱۸ : طراحی جدید ؛ قیمت جدید

نیسان به منظور ارائه تعریف جدیدی از نوآوری تلاش فراونی کرده است و بهبود اساسی در طراحی ماکسیما این را ثابت می کند .طراحی بدنه را بسیار لبه دار با تاکیدات مشخص روی کناره ها و طراحی دقیق و جزئی روی تمام قسمت های بدنه انجام داده است . ماکسیمای جدید با این طراحی صیقلی و استایل شیک و تمییز برای رانندگی با بالاترین سرعت ها آماده است  . لامپ های بهبود یافته و باریک تر نسبت به قبل در طراحی جلو به چشم می خورد که روشنایی مناسبی هنگام رانندگی در شب ایجاد می کند .

بهبود دیگر در خصوص میزان انعکاس آینه هاست و هم چنین آینه ها ی بغل سبک تر شده اند تا در سرعت های بالا وگردش باد در آنها صدا ایجاد نکند . نیسان برنامه کاملی را برای تولید خودرویی مناسب و کاملا نوآورانه ومدرن برای کسانی که مشتاق نیسانی فوق سریع -نظیر آن چه در فیلم ها می بینیم- دنبال می کند .
نیسان استایل روز و مدرن خود را با اطلاعات فراوان در باره ی طرح های محبوب و مطابق مد روز و تغییرات اساسی در طراحی حفظ خواهد کرد .
فضای باز و اضافی به خصوص در قسمت سقف مورد انتظار خواهد بود .
بر روی سیستم اطلاعات و سرگرمی خودرو می توانیم  Real-time موزیک و اینترنت بی سیم داشته باشیم . نسخه ی پلاتینوم این خودرو پر از تزئینات لاکچری گران قیمت مثل تودوزی های لبه دار که به طور خاص به شکل خودروهای لاکچری قدیمی خواهد بود .
نیسان تلاش کرده تا نما و طراحی داخلی و کلید ها به نحوی قرار گیرد تا راننده برای پیدا کردن و تنظیم کردن آنها دچار مشکل نشود و به دور از پیچیدگی و کاربر – دوست باشد . مثل سیستم اطلاعات و سرگرمی ۸ اینچی که از طریق کلیدهای روی فرمان هم می تواند مدیریت شود .
صندلی ها هم در عقب و جلو نرم ، جادار و راحت اند .

جیر روی صندلی ها که با دوخت لوزی شکل تزیین شده و برش های استیل از دیگر ویژگی های طراحی استادانه  اما خوشایند ماکسیماست . به خصوص برش های استیل روی دریچه ها و اطراف پنل infotainment و روی پنل درب ها در شب و حتی در نور طبیعی به شکل چشم نوازی می درخشند .

در بین شاخص ها و نمایشگرهای مدور شکل سرعت یک صفحه نمایش هفت اینچی ( علاوه بر infotainment)  برای نمایش اطلاعات و پشتیبانی مسیر ( یک جهت یاب بطور استاندارد روی همه ماکسیماهاست ) قرار گرفته است .

درباره ی موتور این خودرو اگرچه اطلاعات رسمی و تایید شده ایی موجود نیست اما می توان حدس زد نیسان موتور قدرتمندی را برای آن درنظر بگیرد . ساده ترین راه حدس موتور ، نگاه انداختن به موتور نیسان ۲۰۱۶ است این خودرو با موتور ۳٫۵ لیتری شش سیلندر V6)  ، ۳۰۰ )اسب بخار نیرو تولید می کند و برای انتقال نیرو به چرخ های جلو از یک گیربکس CVT استفاده می کند . پس می توان انتظار داشت برا ی جدیدترین نسخه ماکسیما نیسان از یک موتور بزرگتر که بتواند جمعا ۳۵۰ اسب بخار نیرو تولید کند بهره ببرد . هم چنین احتمالاتی مبنی بر توسعه موتور ماکسیما ۲۰۱۸ برای تولید نیرویی به اندازه ۴۰۰ اسب بخار نیز وجود دارد .

زمان بندی نیسان برای انتشار و عرضه ماکسیما ۲۰۱۸ هنوز مشخص نشده و در خصوص قیمت احتمالا براساس ارزیابی ها این خودرو ۴۰,۰۰۰ دلار ارزش خواهد داشت که کمی از طراحی قبلی ماکسیما گرانتر است .

منتظر اخبار بعدی ما در خصوص ویژگی های موتور ، تاریخ انتشار و نقد و بررسی این خودرو باشید .

منبع : newcarsreport

ترجمه شده در تسمه تایم

نظرات(0)

ارسال نظر جدید