معرفی نیسان جوک ۲۰۱۸: انقلابی در طراحی

با وجود این که هنوز تولید خودرو به مرحله نهایی نرسیده و خودرو در مرحله تست های اولیه است و زمان زیادی تا انتشار رسمی آن مانده تمام ویژگی های از قبل برنامه ریزی شده نیسان محقق شده است و می دانیم تا قبل از انتشار و حتی پس از آن اغلب یک خودرو را با ویژگی هایی که شرکت سازنده روی آن مانور داده می شناسند .

قدرت موتور از طریق گیربکس هفت سرعته با سیستم های AWD و FWD منتقل می شود .

طراحی تمییز و بی نقص

طراحی خودرو چشمگیر و زیباست و پیداست تولید کننده روی افزایش فروش به محض ورود به بازار حساب کرده است . مواد و متریال به کار رفته در ساخت قطعات جوک به کیفیت بی رقیب آن افزوده است . جوک از اغلب خودروهای بازار سبک تر و به لحاظ کنترل و هندلینگ آسانتر است و احتمالا زمانی که وارد بازار شود جایگاه اول کارایی مصرف سوخت و طراحی فوق العاده را به خود اختصاص خواهد داد .جوک با چراغ های جلوی مطابق مدروز و پنجره جلوی خاص ظاهری برجسته و جذاب ارائه می دهد .

یک توربو شارژ هیبریدی

نیسان جوک ۲۰۱۸ را با یک موتور ۱٫۶ لیتری توربوشارژ بنزینی که ۱۹۰ اسب بخار نیرو تولید می کند که بهترین موتور نسل آینده است .اطلاعات دیگری از موتور آن در دسترس نیست چون تولیدکنندگان آن مایل نبودند تمام اطلاعات آن را تا پیش از عرضه رسمی منتشر کنند .

این خودرو به طراحی عالی و بی نظیرش با چراغ های جلویی که بالا سوار شده اند و چراغ های عقب مشابه که ظاهری منحصربفرد برای آن ایجاد کرده است می بالد .علیرغم همه تغییرات صورت گرفته جوک همچنان آرک دور چرخ هایش را حفظ خواهد کرد و خریداران می توانند جوک خود را بشناسند .


SUV هیبریدی خاص

می توان گفت Juke یک suv  پنج سرنشینه ی ۴ در است . نوآوری در ساخت یک سیستم تماما هیبریدی این خودرو جایگاه خاصی در بازار به آن می دهد . اتاق جادار این خودرو فضای اضافی برای پای سرنشینان فراهم می کند . تاریخ عرضه خودرو هنوز مشخص نیست اما همه بی صبرانه منتظر اعلام آن هستند .

فرش پرنده را با juke 2018 برانید !

بی شک این همه حسی است که صاحبان جوک هنگام راندن آن تجربه خواهند کرد .جدیدترین تولید خلاقانه ی نیسان سبک با هندلینگ راحت و با قیمت مناسب عرضه خواهد شد . هم طراحی داخلی و هم طراحی بدنه جذاب و چشم گیر است هم چنین خریداران می توانند رنگ فضا و تودوزی داخلی را بدون نگرانی از پرداخت هرینه سفارشی سازی براساس سلیقه شان انتخاب کنند .این خودرو به همان اندازه که هبیریدی است از سوخت هم استفاده می کند و این نوآوری نیسان همه را مشتاق اعلام تاریخ انتشار آن کرده است .

منتظر اخبار تکمیلی ما از این خودرو باشید .

منبع : nissancarsmodel

نظرات(0)

ارسال نظر جدید